Hakkımızda


Temelleri 20.yüzyılda atılan ama gücünü 21.Yüzyıla taşıyan Göze Tarım’ın miladi 1953 yılına dek uzanıyor. Fettahoğlu Şirketler grubunun üyesi olan Göze Tarım ‘Doğadan Sofranıza’ anlayışıyla üreticiden tüketiciye uzanan süreci etkin bir şekilde yöneterek sofralarda sağlıklı besinlerin sunulmasını sağlamaktadır.

 

Bir aile şirketi olan Göze Tarım kurulduğu günden beri dürüstlüğünden ödün vermeyen, en büyük sermayenin insan olduğunu düşünen, bu doğrultuda insana yatırım yapan geleneksel ticareti ve güveni günümüze taşımıştır. Türkiye’nin sanayileşme hamlesi içinde yer alarak ülkemizle beraber büyümüştür.

 

 

Artık günümüzde kalıplara sığmayan küresel ekonomide yerini alan Göze Tarım dünya hububat sektörüne yön veren firmalar arasına katılmıştır. Kurumsal yapı, rasyonellik, güven, doğruluk ilkelerinde etkinlik sağlanmıştır.

 

 

Yarattığı katma değerlerle Türkiye’nin en büyük tarım firmaları arasında yer almıştır. İlk 2007’de “İSO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’’ sıralamasına girmiş, 2012’de ise “İSO Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’’ sıralamasına adını yazdırarak istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam etmiştir.